24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bukë

Etiketim: bukë

Bukë pa gluten sipas recetës së Jamie Oliverit

0
Është gjithmonë një zgjedhje më e mirë të bësh diçka vetë sesa ta blesh atëPërveçse dini saktësisht se çfarë po hani, do të kurseni...

Bukë me ullinj – e shëndetshme dhe aromatike

0
Eliopsomo është bukë tradicionale greke me ullinj, të cilën patjetër duhet ta provoni!Përbërësit:- 700 g miell, - 2 lugë të vogla kripë, - 25...

Këngëtarja tentoi vetëvrasjen, Lalaj: Ndalimi i muzikës na lë pa bukë,...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila e...

Vajza kishte 15 muaj e vdekur në shtëpi, trupi ishte mumifikuar,...

0
Në pallatin parafabrikat mbrapa ish-Mapos rruga “Hamdi Cenoimeri”, dy trupat e vdekur të dy grave kanë bashkëjetuar për ditë me radhë me banorët e...

AKU vjen me mesazhin “e çuditshëm”: Mos blini bukë të prerë

0
Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, ditën e sotme, me anën e njëpostimi në facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve që të mos e blejnë bukën...

Pesë jetimë kërkojnë ndihmë/ Nëna nuk i ushqen dot me bukë

0
Dava Dizdari është vetëm 36 vjeçe dhe po rrit e vetme pa kushtet minimale pesë fëmijët e saj jetim pasi bashkëshorti i ka vdekur. ...

Kombinimi uthull molle dhe sodë buke mund t’ju ndihmojë të humbni...

0
Megjithëse mund të duket e çuditshme, kombinimi sodë buke dhe uthull molle njihet për përfitimet të ndryshme shëndetësore për vite me radhë. Ky kombinim mund...

Balliu nga Pogradeci: Rrezikohemi nga pandemia ekonomike, 66 mijë famile pa...

0
Për ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, Shqipëria rrezikohet nga pandemia ekonomike pas asaj shëndetësore. Nga Pogradeci, demokrati tha se 66 mijë familje rrezikojnë bukën, ndërsa qeveria...

Bukë me rozmarinë: Silleni aromën e detit në shtëpinë tuaj!

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Bukë më të...

Vaj kokosi dhe sodë buke për një pastrim të plotë të...

0
Çdo femër është e fiksuar me pastrimin e fytyrës dhe kujdesin për lëkurën. Gjëja e parë që vërejmë te dikush është fytyra, kjo është arsyeja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS