20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Buk

Etiketim: buk

Nuk ngopte barkun me bukë, sot u shit për 100 milionë...

0
Tregu i transferimeve në futboll vazhdon të habisë me shumat stratosferike. Një nga lëvizjet më të rëndësishme është ajo e Darwin Núñez, nënshkrimi i...

Kapet furra e bukës me 10 ton miell të skaduar në...

0
Një furrë buke në Korçë është konstatuar se në magazinat e saj kishte 100 ton miell me afat të kaluar përdorimi.Rasti u kap nga...

Inspektorati shqipton katër gjoba ndaj furrave të bukës

0
Ministria e Industrisë, Ndërmarrëisë dhe Tregtisë përmes Inspektoratit të Tregut ka vazhduar inspektimet e peshës së bukës me qëllim të mbrojtjes së konsumatorit për...

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të furrës së bukës...

0
Dy persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri-tjetrit pas një konflikt.Ngjarja ka ndodh rreth orës 19:40, në lagjen "Skënderbeg" në Shkodër.Armando...

Mashtroi me peshën e bukës, Komuna mbyll një furrë në Vushtrri

0
Pas ankesave të qytetarëve ndaj furrave për mashtrime rreth peshës së bukës, Komuna e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion kontrolli në disa furra të...

Gënjyen për peshën e bukës, Inspektorati gjobit 5 bukatore

0
Në dy javët e fundit, Komuna e Gjilanit ka inspektuar rreth 20 furra.Nga inspektimi, 5 prej tyre janë gjobitur, pasi të njëjta kishin shitur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS