25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujshme

Etiketim: bujshme

E bujshme nga Spanja, Real Madridi interesohet për Armando Brojën

0
Armando Broja është dëshira e shumë klubeve të mëdha europiane në këtë merkato vere. Paraqitjet e mira sezonin e kaluar me fanellën e Sauthemptonit, bënë...

E bujshme në Elbasan/ Arrestohet gjyqtarja dhe avokati, ja për çfarë...

0
Gjyqtarja e Elbasanit,  Zamira Vyshkja do të përballet me masën e arrestit të shtëpisë nën akuzën e korrupsionit. Përmes një njoftimi zyrtar të SPAK, Vyshkja...

E bujshme në Tropojë! Falsifikonte dokumentet e pronave, përgjegjësja e zyrës...

0
Policia e Tropojës ka shpallur në kërkim një 31-vjeçare pasi akuzohet për falsifikim dokumentesh. Shtetësia me iniciale A.A., me detyrë përgjegjëse e zyrës vendore të...

Dybala-Inter, pritet vetëm ‘tymi i bardhë’. Ja detajet e ‘martesës’ së...

0
Vija e lakmuar e finishit është më afër se kurrë dhe, ndoshta, nuk ka qenë as aq larg. Negociatat për transferimin e Paulo Dybala...

E bujshme nga Spanja: Pique dhe Shakira drejt divorcit, shkak bëhet...

0
Kanë kaluar 12 vite që kur Gerard Pique dhe Shakira u dashuruan në atë Botëror të mrekullueshëm në Afrikën e Jugut, ku Spanja fitoi...

Rama: Finalja në Tiranë, ngjarje e bujshme. Prej Mourinhos tradhtova Juven

0
Një festë shqiptare, një festë italiane. Tirana po përgatitet prej muajsh për finalen e "Conference League". Dhe të mërkurën, në ditën e ndeshjes, të...
Ngjarja e bujshme në “Oscars 2022” – Akademia cakton mbledhjen e bordit për të diskutuar shuplakë…

Ngjarja e bujshme në “Oscars 2022” – Akademia cakton mbledhjen e...

0
Bordi i Guvernatorëve të Akademisë ka ricaktuar një takim për të diskutuar shuplakën e Will Smith ndaj Chris Rock.Ky veprim vjen pas vendimit të...

I akuzuar për 7 vrasje të bujshme/ Sot mbahet seanca ndaj...

0
Këtë të premte do të zhvillohet seanca gjyqësore nga Gjykata e Elbasanit për dhënien e masës së sigurisë për Nuredin Dumanin, i arrestuar tre...

Pas vrasjes së bujshme, ‘blindohet’ Elbasani/ Ja çfarë po ndodh

0
Forcat RENEA kanë zbarkuar në qytetin e Elbasanit, ku kanë nisur kontrolle masive në shumë shtëpi. Konkretisht, efektivët kanë kryer kontrolle dhe kanë bastisur disa...

Liga e Kampionëve u sigurua, Chelsea pritet të zyrtarizojë blerjen e...

0
Chelsea e arriti kualifikimin në Champions League, kështu që tani është koha për një tjetër lajm të mirë për tifozët. Pasi kanë blerë Hakim Ziyech...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS