21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujku

Etiketim: Bujku

Bujku nga Prishtina: Subvencionimi i qeverisë është si asnjëherë më parë

0
Bujku nga Prishtina Gani Dobratiqi vlerëson se subvencionimi i Qeverisë së Kosovës i bërë publik sot është si asnjëherë më parë dhe i mirëseardhur.Dobratiqi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS