25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bucha

Etiketim: Bucha

Masakra në Bucha, reagon ministrja Xhaçka: Mizori, bota të veprojë

0
Ministrja e Punëve të Jashtme të Shqipërisë, ka reaguar pas sulmit të forcave ruse në qytetin e Ukrainës, Bucha, ku mbetën të vrarë dhe...

Vrasjet në Bucha, Berisha: Kasaphanë njerëzore. Lavdi Ukrainës

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se vrasjet në Bucha të Ukrainës, janë kashapanë njerëzore. Me anë të një postimi në Facebook, Berisha shkruan se...

Vrasja e civilëve në Bucha, reagon Rama: Duhet të nisë hetimi...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vrasjeve makabre të civilëve në Bucha të Ukrainës, ngjarje të cilën e ka cilësuar si mizori.Në një reagim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS