27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brutalisht

Etiketim: brutalisht

Kush është Indrit Çela që u rrah brutalisht me leva hekura

0
Indrit Çela është kuzhinieri i njohur i cili është dhuanuar një natë më parë nga disa persona ende të pa identifikuar.Por kush është kuzhinieri...

Klienti i McDonald rreh brutalisht punonjësin që i kujtoi të vinte...

0
Një i ri po hetohet nga policia për një sulm të rëndë ndaj një punonjësi të restorantit McDonald në Hong Kong, pasi nuk kishte...

Rrahu brutalisht të dashurën, gjykata merr vendimin për aktorin e njohur...

0
Ditë më parë një skandal lidhur me një prej aktorëve më të njohur turq pushtoi mediat turke. Ozan Guven i njohur prej rolit të Rustem Pashait...

Denoncohet aktori “Sulejmanit të Madhërishëm” pasi rreh brutalisht të dashurën

0
Ozan Guven, aktori që njihet nga shqiptarët me rolin e Rustem Pashait në serialin “Suejmani i Madhërishëm”, ëshë akuzuar nga e dashura e tij...

“Historinë s’e ndryshon lapsi i një gjykate”/ Këshilltari i Thaçit: Liria...

0
Shefi i kabinetit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe këshilltari i tij kryesor, Bekim Çollaku, tha se historia e Kosovës nuk mund të...

Video/ Tentuan t’i rrëmbenin orën e dorës, grabitësit dhunojnë brutalisht turistin

0
Një grup prej katër personash kanë dhunuar barbarisht një burrë në Spanë, në tentativë për t’i rrëmbyer orën e dorës. Në pamjet e bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS