21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bregdetar

Etiketim: bregdetar

Bjellorusët e Vlorës/ Të vetmit turist të huaj në qytetin bregdetar

0
Qershori në Vlorë duket se është muaji i bjellorusëve. Guidat u janë përshtatur turistëve të parë që erdhën pas hapjes së kufijve të cilët...

Arsyet e tragjedisë së pesë sërfistëve që tronditi komunitetin bregdetar holandez

0
Supozohej të ishte një dalje festive në det, e pesë sërfistëve të sprovuar që stërviteshin para hapjes së sezonit veror. Por një muaj më...

Vlore/ RENEA dhe FNSH “blindon” qytetin bregdetar, kontrollohen makina dhe banesa...

0
Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA kanë blinduar ditën e sotme qytetin e Vlorës, teksa po kryen një aksion të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS