25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Braktisa

Etiketim: braktisa

Panucci: Kisha edhe kontratë, Juventusin e braktisa për kuqezinjtë

0
Pas përvojave të para si trajner në stolat e Livorno, Ternana dhe të kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci mori një vit pushim, por është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS