24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bota islame

Etiketim: bota islame

Pallati u fundos, arrestohet pronari i lokalit që kishte bërë ndërhyrje...

0
Një tjetër person ka rene ne pranga nga policia e Durrësit, pas 7 muajve kërkim nga uniformat Blu. Ai është Artur Terziu, pronari...

Patos, burri hyn në shtëpinë e ish-bashkëshortes, e dhunon dhe e...

0
Nje burre dhunoi ish gruan e tij diten e sotme ne Patos. 47-vjeçari S. Rr banues në Kurian, Roskovec është arrestuar nga policia e...

Ishte e shtruar në infektiv, ndërron jetë 43-vjeçarja nga Durrësi që...

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi. 43-vjeçarja ishte me profesion farmaciste, e cila ka biznesin...

Propozimi i shkrimtares: Për cilësinë e parlamentit të ardhshëm, do ishte...

0
Shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka bërë një propozim të pazakontë kur ka ngelur më pak se 1 vit nga zgjedhjet e ardhshme parlamentare...

Ulet numri i rasteve në Krujë, sot vetëm 3 të prekur...

0
Në Krujë, rrethi dje që dje kishte një numër të lartë të të prekurve me koronavirus, sot është rregjistruar një ulje. Burime bëjnë me...

Spitali kthehet në ‘vatrën’ e nxehtë të infeksionit, preket me COVID-19...

0
Në 24 orët e fundit në Elbasan, është konfirmuar pozitiv me koronavirus edhe një person. Bëhet fjalë për një 53-vjeçar që punon si roje...

‘Ngeci’ në rrjetën e Vettingut, KPK shkarkon gjyqtarin e Apelit Shkodër,...

0
Shkarkohet gjyqtari i Gjykatës së Apelit Shkodër, Selim Kryeziu. Vendimi është dhënë sot nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Kryeziu e ka nisur karrierën...

Shkëmbehen titullarët, lëvizje në Drejtoritë e Policisë Lezhë e Kukës

0
Lëvizje në Drejtoritë Vendore të Policisë së Lezhës dhe Kukësit. Duke iu referuar burimeve nga policia, Drejtori i Policisë së Lezhës shkon në Kukës...

Vdekja tragjike e 16-vjeçares shqiptare në Greqi/ Nëna humbi ndjenjat kur...

0
Maria Hyseni është 16-vjeçarja shqiptare e cila u gjet e pajetë në Trikala, Greqi ndërsa ende hetohet për shkakun e vdekjes së saj. Dje...

COVID-19 i merr jetën shqiptarit në spitalin grek

0
Një shqiptar ka ndërruar jetë në spitalin grek pasi është infektuar me COVID-19. Burri shqiptar, 68 vjeç, ishte shtruar në spitalin universitar në Patra,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS