21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bosh

Etiketim: bosh

Covid-19/ Pavarësisht super ofertave, Majorka dhe Ibiza e Spanjës mbeten bosh!

0
Pikat e nxehta turistike të Spanjës mbeten të shkreta pasi turistët nuk po afrohen, pavarësisht thirrjeve të autoriteteve vendase drejtuar sidomos vizitorëve britanikëve, të...

Batuta e Vasilit: Rama kërkon një fushë vetëm me lojtarët e...

0
Ndryshimet kushtetuese në kuadër të reformës zgjedhore do të mbledhin sërish Këshillin Politik ditën e nesërme (20 korrik) ku prezent do të jetë dhe...

Njerëzit që ndihen plot me veten janë bosh nga brenda

0
Ata nuk e dëgjojnë kurrë mendimin e të tjerëve dhe mendojnë se nuk kanë nevojë për ndonjë këshillë. Ata nuk respektojnë hapësirat e të...

Patushi: UEFA-n e kap ai që gabon më pak, të luash...

0
Gara për një vend në kompeticionet europiane duket se është "e egër" ku të paktën 4 skuadra janë vetëm 5 pikë larg njëra -...

Titulli mund të humbet vetëm nga Reali? Zidane e sheh gjysmën...

0
Zinedine Zidane foli në intervistën pas ndeshjes, të cilën të tijtë e fituan me mjaft mundime në “Alfredo Di Stéfano”, me rezultatin 1-0 kundër...

Shikoni çfarë ndodh kur pini kafe në stomak bosh

0
Kafeja në të vërtetë është shumë e shëndetshme. Është e ngarkuar me antioksidantë dhe lëndë ushqyese të dobishme që mund të përmirësojnë shëndetin tuaj. Studimet...

Top Story/ Velipoja dhe Shëngjini bosh, nuk i frekuenton askush për...

0
Plazhi më i frekuentuar për turizëm patriotik pas Velipojës është Shëngjini. Sapo mbërritëm në Shëngjin, ajo që na ra në sy, janë qepenat e...

4 arsye pse të flesh me stomakun bosh është një ide...

0
Të qenit i uritur ka një efekt negativ në të mësuarit dhe punuarit dhe madje mund të shkaktojë depresion, thonë studiuesit. Shumë njerëz akoma...

Boks në kushtet e pandemisë, Stevenson mbron titullin në stadiumin bosh

0
Las Vegas ka hapur dyert për sportin e boksit edhe pse pa tifozë prej Covid-19. Në “MGM Grand Hotel” është zhvilluar sfida për titullin...

4 arsye pse të flesh me stomakun bosh është një ide...

0
Të qenit i uritur ka një efekt negativ në të mësuarit dhe punuarit dhe madje mund të shkaktojë depresion, thonë studiuesit. Shumë njerëz akoma...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS