25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bord

Etiketim: bord

Itali/ Zhduket helikopteri, mister fati i 7 personave që ndodheshin në...

0
Një helikopter me 7 persona në bord është zhdukur në Itali, në kufirin midis provincave Modena dhe Luca. Mediat italiane bëjnë me dije se avionic...

Rama: Do të krijojmë bord për çmimet e produkteve ushqimore bazë!...

0
Pas bordit të transparencës për çmimin e naftës, qeveria ka vendosur të krijojë bord për të vendosur çmimet e produkteve bazë. Këtë e bëri...

18 të vdekur në aeroplanmbajtësen amerikane pas shpërthimeve e zjarrit në...

0
Marina amerikane ka njoftuar se të paktën 18 ushtarakë kanë vdekur pas zjarrit madhor që përfshiu dje anijen e sulmit USS Bonhomme Richard, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS