fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Boka

Etiketim: Boka

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

0
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë...

“Na e shpife me ato dhëmbët e ndara”/ Olta Boka sherr...

0
Olta Boka është një nga këngëtaret më të të pëlqyera dhe të dashura për publikun. Këngëtarja është shumë aktive në...