25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boja

Etiketim: Boja

“Lulit i ka dalë boja” Garo: Binomi Rama-Basha vjedhin bashkë duke...

0
Zëdhënësja e "Shtëpisë së Lirisë" Floriana Garo shkruan në Facebook se Lulzim Bashës i ka dalë boja dhe se rreket të gjejë alibi për...

Këngëtari Kole Oroshi me producentin Marenglen Boja në Vlorë për….

0
Artisti shumë i dashur dhe i shumë hiteve Kole Oroshi ndodhet në Vlorë, ku në bazë të kësa fotoje shihet me producentin Marenglen Boja. Por ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS