22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bobby Rydell

Etiketim: Bobby Rydell

Këngëtari i “Wild One”, Bobby Rydell ndërron jetën në moshën 79-vjeçare

Këngëtari i “Wild One”, Bobby Rydell ndërron jetën në moshën 79-vjeçare

0
Bobby Rydell, i njohur për këngët si "Wild One" dhe rolin e tij si Hugo Peabody në filmin e vitit 1963 "Bye Bye Birdie",...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS