34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blinisht

Etiketim: Blinisht

Zjarr në Lezhë, flakët dëmtojnë hekurudhën në Blinisht

0
Në afërsi të fshatit Piraj të Njësisë Administrative të Blinishtit të Lezhës ka rënë zjarr i cili ka pushtuar hekurudhën dhe po digjen binarët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS