24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blinduar

Etiketim: blinduar

Armë dhe municion luftarak në “Benzin” e blinduar, arrestohet i riu...

0
Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi qarkullonte me mjet të blinduar dhe mbante armë me vete.Policia bën me dije se kontrollit...

Audi zbulon A8 të blinduar, duket e “frikshme”

0
Si në rastin e paraardhësit të tij, është një mjet i blinduar prestigjioz, por tani me një ndryshim të rëndësishëm. Modeli paraqitet aktualisht vetëm për...

Audi zbulon A8 të blinduar

0
Si në rastin e paraardhësit të tij, është një mjet i blinduar prestigjioz, por tani me një ndryshim të rëndësishëm. Modeli paraqitet aktualisht vetëm për...

Përmbysja e makinës së blinduar tek “Shqiponja”, policia: Atentat i dështuar...

0
Policia nuk ka ende nuk ka një dinamikë të aksidentit të 34-vjeçarit Eldin Dergjini, mbrëmjen e kaluar në rrethrrotullimin e “Shqiponjës”. Pas goditjes nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS