25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blerim

Etiketim: Blerim

Atentati ndaj Blerim Preçit në Lezhë, flet 28-vjeçari: Nuk kemi konflikte

0
Atentati me armë zjarri i një nate më parë në Lezhë ndaj Blerim Preçit vijon të mbetet pa autor. Gjatë natës policia ka ushtruar...

“Dëgjoi të shtënat dhe u hodh nga automjeti”/ Ky është Blerim...

0
Blerim Preçi është 28-vjeçari që iu bë atentat në Lezhë mbrëmjen e sotme.Preçi ishte duke lëvizur me automjet së bashku me kushëririn e tij...

Shpërthen Blerim Krasniqi: Mos vallë duhet të vdesim të gjithë legjendat,...

0
Ish basketbollisti Blerim Krasniqi, trajner i mirënjohur, është i revoltuar që legjendat e sportit në Kosovë, nuk po trajtohen si duhet dhe nuk e...

Mori Bashkinë e Vorës, flet pas fitores Blerim Shera. Tregon prioritete:...

0
Kryetari i Bashkisë Vorës, Blerim Shera, i dalë nga zgjedhjet e zhvilluar ditën e sotme më 6 mars, për mikrofonin e Ora News, është...

Blerim Berisha: Krenari e Kosovës – ‘Bota sot’, gazeta më e...

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Blerim Berisha, ka fjalë të shkëlqyeshme për gazetën “Bota sot”.  Ai e përgëzon “Botën sot” dhe uron edhe miliona vjet. “Krenari e...

Blerim Zherka: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, me më...

0
Trajneri i futbollit Blerim Zherka ka fjalë të shkëlqyeshme për gazetën kombëtare “Bota sot”.  Ai përgëzon gazetën ‘Bota sot’ për 25 vjetorin e saj. “Urime 25...

Blerim Haxholli: Urime për gazetën ‘Bota sot’, gazeta më e mirë

0
Ish futbollisti i mirënjohur Blerim Haxholli, i njohur si Romario i Kosovës, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtares “Bota sot”.  Haxholli tha se “Bota sot...

Blerim Syla: Labi me deklaratën e tij e ka ofenduar punën...

0
Blerim Syla nga Sindikata e Punëtorëve Shëndetsorë, gjatë emisionit Pressing, ka komentuar edhe deklaratën e këngëtarit Labinot Tahiri, i cili gjatë protestës në Prishtinë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS