25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bleonës

Etiketim: Bleonës

Një bashkëpunim në horizont? Publikohet biseda mes Bleonës dhe Timberland

0
E ftuar speciale sonte në “Klanifornia” ishte Bleona Qereti. Pas suksesit të fundit si aktore në filmin “Falco”, Bleona zbuloi projektet që pritet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS