32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blake Lively

Etiketim: Blake Lively

Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh transformimin e veshjes së Blake Lively në “…

Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh...

0
Ryan Reynolds është një fans i madh i gruas së tij, Blake Lively.Ndërsa bashkëshortja mahnitëse e aktorit u ngjit në shkallët e "Met Gala"...
Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King dhe Lin-Manuel Miranda do të jenë prezantuesit e “Met Ga…

Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King dhe Lin-Manuel Miranda do të...

0
Bëhuni gati për një natë të gjatë magjike.The Metropolitan Museum of Art ka shpallur të enjten se bashkë-udhëheqësit e "Met Gala 2022" do të...
Ryan Reynolds dhe Blake Lively do të dhurojnë një milion dollarë për refugjatët ukrainas

Ryan Reynolds dhe Blake Lively do të dhurojnë një milion dollarë...

0
Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë dëshmuar edhe një herë bujarinë e tyre të pamasë pas shpërthimit të luftës në Ukrainë.Të shtunën (26 shkurt),...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS