21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bjellorusia

Etiketim: Bjellorusia

Lufta në Ukrainë/ 37 vende me deklaratë të përbashkët: Rusia dhe...

0
37 vende kanë deklaruar se Rusia dhe Bjellorusia"nuk duhet të lejohen të presin"asnjë ngjarje sportive ndërkombëtare.Tridhjetë e shtatë vende, duke përfshirë Shtetet e Bashkuara,...

Rusia dhe Bjellorusia përjashtohen nga lojërat Paralimpike të 2022-ës

0
Atletët nga Rusia dhe Bjellorusia nuk do të lejohen të garojnë në Lojërat Paralimpike Dimërore, ka konfirmuar Komiteti Ndërkombëtar Paralimpik (IPC).Në një deklaratë, komiteti...

Turistët nga Ukraina dhe Bjellorusia pushojnë në Vlorë! Të kënaqur me...

0
Turistë nga Ukraina dhe Bjellorusia kanë mbërritur në bregdetin e Vlorës përmes udhëtime me charter. Ata po qëndrojnë në hotele të ndryshme të zonës,...

Mbërrijnë turistët e parë/ Charter-i me turistë nga Bjellorusia ulet në...

0
Ky është charter-i i parë që vjen në vendi tonë që pas mbylljes së kufijve për shkak të nisjes së pandemisë së Covid 19...

Bjellorusia ‘dorëzohet’ përpara pandemisë, detyrohet të anulojë dy ndeshje

0
Një ndeshje e Premierligës të Bjellorusisë dhe një e ligës së dytë u shtynë për shkak të rasteve të dyshuara të COVID-19, zbuloi federata...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS