23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bizare

Etiketim: bizare

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqë…

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen...

0
Pas skandalit në 'Oscars 2022', familja Smith vazhdon të jetë e përfolur dhe çdo ditë shfaqen regjistrime të reja, të cilat sipas shumëkujt janë...

Mënyra bizare në të cilën i ndëshkon Ligji i Sheriatit personat...

0
Dy persona, nën akuzën se kanë luajtur bixhoz, janë rrahur me kamzhik në publik në kryeqytetin e Indonezisë, Aceh, ndëshkim ky që rrjedh nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS