32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bini

Etiketim: bini

Nëse nuk po bini në peshë, ktheni sytë nga ky vakt

0
Keni kohë që nuk hani si zakonisht vetëm për të hequr kilogramët që karantina na la kujtim, por pavarësisht se po hiqni...

Ç’duhet të hani në mëngjes, ju që doni të bini në...

0
Një studim i ri ka zbuluar ekzaktësisht se çfarë duhet të konsumoni në mëngjes, nëse po përpiqeni të bini në peshë dhe bëhet fjalë...

Pija e mrekullive që ju ndihmon të bini në peshë tepër...

0
Studimet e ndryshme tregojnë se për të rënë në peshë duhet të keni kujdes në ushqimet që konsumoni dhe aktivitetet fizike që kryeni. Por një...

Keni nevojë të bini në peshë? Një program detoksifikues për 24...

0
Çdo moment i vitit mund të jetë i duhuri për të zbatuar një program detox i cili ndihmon për të detoksifikuar trupin, për të...

“Do të bini në dashuri me këngën e re”- Skerdi zbulon...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi, është njëri prej më të dëgjuarve kur bëhet fjalë për këngë cilësore. Pas disa projekteve njëpasnjëshme, këngëtari tashmë do të...

“Mos bini pre e idiotësive”/ Tritan Kalo: Koronavirusi ekziston, duhet marrë...

0
Përmes një postimi në Facebook, mjeku Tritan Kalo bën thirrje të mos biem pre e atyre që i cilëson si idiotësi të mosekzistencës së...

“Mos bini pre e idiotësive”, “shpërthen” mjeku i njohur: Koronavirusi ekziston...

0
Mëngjesin e sotëm, mjeku i njohur Tritan Kalo, u është kthyer ashpër qytetarëve, duke iu thënë të mos bien pre të idiotësirave se koronavirusi...

Vakti i darkës ju ndihmon të bini nga pesha, ushqimet dhe...

0
Dietat me ushqime të zgjedhura dhe të ngrënit me orar kanë dhënë rezultat tek ata që duan të bien nga pesha. Gabimi që bëni më...

Pija që u ndihmon të bini në peshë

0
Studimet e ndryshme tregojnë se për të rënë në peshë duhet të keni kujdes në ushqimet që konsumoni dhe aktivitetet fizike që kryeni. Por një...

E thjeshtë dhe e shëndetshme, si të bini nga pesha me...

0
Ka raste që pavarësisht ushqyerjes së shëndetshme apo aktivitetit fizik, njeriu e ka në dukje të pamundur të humbasë kilogramët e tepërt. Në raste të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS