32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Binden

Etiketim: binden

Nuk ju bindën urdhërit të qeverisë, policia I vë shiritin biznesit...

0
Qeveria ka ndaluar hapjen e klubeve të natës, diskove, lounge bareve dhe çdo lloj shërbimi të kësaj natyre në mjedis të mbyllur apo të...

Qarkullonin me armë në makinë dhe s’ju bindën policisë, një i...

0
Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi qarkullonte me armë zjarri në mjet, ndërkohë që në kërkim është shpallur shoferi. Forca e...

Korçë/ Ndihmuan emigrantët për të kaluar kufirin dhe s’iu bindën policisë,...

0
Policia e Korçës ka arrestuar dy persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër të dyshuar pasi kanë ndihmuar emigrantë të paligjshëm për të...

Lleshaj inspektim për zbatimin e masave anti-COVID, thirrje qytetarëve: Njoftoni policinë...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës Rebani Jaupi ditën e sotme kanë dalë në inspektim për zbatimin e masave...

Richarlison dhe dy dështimet që e bindën të refuzonte Barçën

0
Sulmuesi i Everton-it, Richarlison, ka zbuluar arsyen pse ka refuzuar Barcelona-n jananrin e kaluar. Sulmues 23-vjeçar, i cili u ble nga Everton për 44 milionë...

U përjashtua me 10 ditë/ Gjoni: 7 gra socialiste që i...

0
Deputeti Ralf Gjoni e ka konsideruar vendimin e Byrosë së Kuvendit për ta përjashtuar për 10 ditë nga seancat plenare, një akt të shtyrë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS