fbpx
7 C
Tirana
Thursday, April 9, 2020
Ballina Etiketimet Bin

Etiketim: Bin

Fjalimi i Trumpit për vdekjen e al-Baghdadit dhe i Obamas për...

0
Shumë njerëz që e kanë shikuar dhe dëgjuar në ditët e fundit presidentin e SHBA-së, Donald Trump duke njoftuar lajmin për vrasjen e liderit...

Pse Obama nuk i publikoi pamjet e vrasjes së Osama bin...

0
Kur njoftoi vdekjen e liderit të Shtetit Islamik Abu Bakr al-Bagdadi të dielën, Presidenti Donald Trump e përshkroi ngjarjen me detaje, duke thënë se...

Përfundoi si Osama Bin Ladeni, ushtria amerikane varros trupin e Baghdadit...

0
Trupi i liderit të organizatës terroriste “Shteti Islamik”, Abu Bakr al-Baghdadi, është “varrosur” në det nga ushtria amerikane vetëm pak orë pas vdekjes së...

Mbetjet e Al-Baghdadit janë shkatërruar siç duhet: Përfundoi si Bin Laden?

0
Trupi i liderit të Shtetit Islamik Abu Bakr Al-Baghdadi u varros nga ushtria amerikane në det, raporton AFP. Siç u tha nga kryetari i Komitetit...

“Përshëndetje, plehrë! Bëji të fala Bin Ladenit nga ana ime”, mesazhi...

0
Marinsi amerikan që pretendon se ka vrarë Osama bin Ladenin kishte një mesazh lamtumire për kreun e ISIS-it, Abu Bakr al-Baghdadi. “Përshëndetje, plehrë! Bëji të...

Trump: Vdekja e Al Baghdadit më e rëndësishme se vrasja e...

0
Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se aksioni ushtarak i SHBA-së në të cilin lideri i Shtetit Islamik humbi jetën është më i rëndësishëm...