23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Billboard Music Awards

Etiketim: Billboard Music Awards

Publikohet lista me fituesit në ‘Billboard Music Awards 2022’ – Dua Lipa merr dy çmime

Publikohet lista me fituesit në ‘Billboard Music Awards 2022’ – Dua...

0
Të dielën është shpallur lista e fituesve në 'Billboard Music Awards'.Ngjarja u zhvillua në MGM Grand Garden Arena në Las Vegas, dhe artisti The...
DJ Regard një tjetër shqiptar i nominuar në Billboard Music Awards 2022

DJ Regard një tjetër shqiptar i nominuar në Billboard Music Awards...

0
Janë publikuar nominimet për mbrëmjen e çmimeve vjetore, Billboard Music Awards 2022.Mbrëmja madhështore siç tashmë dihet vlerëson prodhimet muzikore më të dëgjuara të vitit...
Publikohen nominimet e Billboard Music Awards 2022 – Dua Lipa me gjithsej nëntë nominime

Publikohen nominimet e Billboard Music Awards 2022 – Dua Lipa me...

0
Janë shpallur nominimet për mbrëmjen e çmimeve vjetore, Billboard Music Awards 2022.Mbrëmja vlerëson prodhimet muzikore më të dëgjuara të vitit dhe ato që kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS