fbpx
7 C
Tirana
Thursday, April 9, 2020
Ballina Etiketimet Betejë

Etiketim: betejë

Princesha Haya në betejë ligjore me sundimtarin e Dubait

0
Princesha Haya bint al-Huseini, gruaja e sundimtarit të Dubait Sheikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum, u shfaq në një gjykatë britanike të martën për seancën...

Një muaj betejë me jetën, ja cila është gjendja më e...

0
Prej një muaji, pas lajmit që u bë publik në media dhe qarkulloi me shpejtësi për këngëtarin e njohur të muzikës tallava në Shqipëri,...