fbpx
28 C
Tirana
E mërkurë, 15 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bënte

Etiketim: bënte

“Njëri bënte roje dhe tjetri ngjitej tek apartamenti”, vajza italiane çon...

0
Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi janë denoncuar nga një italiane. Shqiptarët, 20 dhe 28 vjeç, janë arrestuar me akuzën...

Moderatorja shqiptare tregon ngacmimet që i bënte djalit që pëlqente: “E...

0
Në përgjithësi është mjaft hermetike për jetën e saj, dhe lidhjen disa vjecare është përpjekur ta mbajë larg syve të publikut. Por Fjoralba...

Morena Taraku tregon se çfarë s’do bënte kurrë po të kishte...

0
Morena Taraku ka përdorur opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, ku zbulon detaje për të cilat nuk kemi ditur më parë. Në pyetjet e shumta që pranoi...

Francezi i njohur: Klopp do ta bënte Mbappe mbretin e Liverpool

0
“Kylian Mbappe mund të bëhet një mbret me Jurgen Klopp, te Liverpool”. E thotë këtë ish-ndërkombëtari i Francës, Willy Sagnol, që “Reds” i sheh...

Pas problemit shëndetësor që e pengonte të bënte fëmijë, modelja e...

0
Një çrregullim hormonal që në gjuhën mjekësore quhet PCOS për vite me radhë e bëri modelen e njohur Romee Strijd të besonte se ajo...

Kjo është bashkëshortja e sportistit të madh të Kosovës! Ky emër...

0
Fotografi e mrekullueshme! Bashkëshortë të lumtur që nga dita kur u njohën e deri me sot që janë në moshën më të mirë! Është emri...

Përpiqej të bënte një selfie, bie në ujëvarë dhe vdes turisti

0
Një turist francez vdiq pasi rrëshqiti në një ujëvarë në ishullin Thai të Koh Samui, ndërsa u përpoq të bënte një selfie. Policia lokale tha...

Kavaje, telefonat e Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, u bente keq...

0
Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë...

Nese nje dite kryeminister, Ndoka tregon ç’do bente – Lajmi i...

0
E mbushur me batuta dhe mesazhe politike, ka qënë përfshirja e Kryetarit të PDK, Nard Ndoka, në një bashkëbisedim argëtues televiziv, “Casa de...

Keshilltarja e Haradinajt: “Rama bente gjeste joserioze” ne Samitin e Berlinit...

0
Thellohet përplasja mes kryeministrit në largim të Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe kryeministrit shqiptar, Edi Rama, teksa ky i fundit paralajmëroi padi për homologun...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS