13 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Bejme

Etiketim: bejme

Gjërat që duhet të ndalojmë të bëjmë për t’i kursyer paratë

0
Ka njerëz që kanë një aftësi për të jetuar jetën e tyre duke kursyer dhe nga ata që e teprojnë në ekstravagantë saqë përfundojnë...

Hygerta Sako tregon sekretin e formës së saj fizike, është një...

0
Hygerta Sakon e njohim sot si moderatore, por nuk kemi harruar as që ka qenë Miss Albania në 1995-sën. Bukurinë e ka pasur përherë, por...

Si ta bëjmë make-up-in sipas ngjyrës së lëkurës?

0
Aplikimi i pudrës së fytyrës është baza e një make up-i të bukur dhe perfekt. Nëse do të shohim lëkurën, do të vërejmë nuancat e...

Të gjitha nuk paskemi ditur t’i veshim reçipetat, gabimi më i...

0
Duhet të përqendroheni, sepse ajo që do ju themi mund t’ju ndryshojë jetën. Shumë nga ne, mesa duket i kemi mbërthyer reçipetat gabim gjithë...

Ajo që ne të gjithë bëjmë në mëngjes është e rrezikshme

0
Kafeja është një nga pijet më të njohura në botë, si për shkak të shijes dhe aromës së veçantë, ashtu edhe ndjenjës që na...

Gabimet që të gjithë i bëjmë gjatë një diete

0
Sigurisht keni dëgjuar për keto-dietën, e cila ka për bazë heqjen e karbohidrateve nga përdorimi. Kjo dietë, nuk është dhe aq e thjeshtë për...

Pse ai pëlqen të bëjmë foto apo video gjatë seksit?

0
Edhe ju mund të përballeni me një situatë të tillë, ndaj bëni shumë kujdes! Burrat që duan t'ju vendosin në një pozitë të tillë,...

Gabimet që bëjmë kur duam të ndryshojmë karrierë

0
Sipas një studimi të fundit njerëzit e ndryshojnë karrierën mesatarisht gjatë jetës së tyre pesë deri në shtatë herë. Megjithatë nuk ka një përcaktim të...

Erjon Brace i kthehet keq Macronit: Bejme punet tuaja, dhe na...

0
Zv/kryeministri shqiptar Erjon Braçe ka reaguar pas dështimit të hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian dhe një pjesë të mesazhit të tij ia...

Zaevi: BE na beri padrejtesi, tani Europen duhet ta bejme ne...

0
Pas vendimit për mos dhënin e datës për hapjen e negociatave me BE-në, kryeministri Zoran Zaev ka njoftuar se do të...