16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bëhen

Etiketim: bëhen

Soreca reagon për ligjin antishpifje: Ndryshimet të bëhen në përputhje me...

0
Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij zyrtar në “ Twitter” në lidhje me...

Deputetja e Kuvendit nga radhët e PDK-së, ka një urim për...

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha, konfirmuan se do bëhen prindër. Çifti morën urime të shumta nga miqt dhe fansat e tyre. Edhe Xheraldina Vula, pra nëna...

Makinat bëhen shoshë në aksin Fier-Levan

0
Një aksident automobilistik është regjistruar mëngjesin e sotëm (26 korrik), në aksin rrugor Fier-Levan. Një automjet është përplasur me një mjet tjetër ndërkohë është bllokuar...

6 karakteristikat e njerëzve që mund të bëhen milionerë

0
Nëse do të ishte e lehtë për t’u bërë të pasur, sot bota do të kishte më shumë milionerë. Vetëm vizioni nuk mjafton për...

Propozimet e opozitës, Rama: Sa hapen listat e si do të...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me propozimet e opozitës së bashkuar, të bëra publike këtë të premte nga ana e Lulzim Bashës...

“Një gotë verë dhe njerëzit afrohen, bëhen të dashur…”/ Mjeku tregon...

0
Mjeku epidemiolog, Dritan Ulqinaku, i ftuar në emisionin “Repolitix” ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në vendin tonë. I pyetur lidhur me aktin normativ...

Sejko: Opozita parlamentare luan lojën e Ramës, vetëm Murrizi dhe Hajdari...

0
Në “Tempora”, Genc Sejko tha se opozita parlamentare luan lojën e Ramës dhe pjesa më e madhe e tyre nuk do të jenë deputetë...

Valteri: Qytetarët po vdesin edhe nga frika e Covid, të bëhen...

0
Deputeti i opozitës, Halit Valteri, ngriti shqetësimin që në hyrje të seancës plenare për situatën e rënduar me Covid në vend. Ai kërkoi nga Ministria...

Ndryshimet kushtetuese, Krasniqi: Ndërkombëtarët kundër, bëhen në devijim nga praktikat demokratike

0
Politologu Afrim Krasniqi analizoi për Euronews Albania nismën e shumicës socialiste për të ndryshuar Kushtetutën, të cilin ai e konsideroi “devijim nga praktikat demokratike,...

Pse po përhapet kaq shpejt koronavirusi? Shefi i zyrës së OBSH:...

0
Përfaqësuesi i zyrës së Organizatës Botërore të Shëndetit në Kosovë, Skender Syla, në një postim në rrjetet sociale shpjegon pse po përhapet kaq shpejt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS