26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Befasues

Etiketim: befasues

Kërkojnë varrin e Kleopatrës, arkeologët bëjnë zbulimin befasues!

0
Arkeologët janë një hap më pranë zbulimit të varrit të humbur prej kohësh të Kleopatrës, pas një zbulimi “të bujshëm” që kanë bërë në...

Lavezzi, gati të marrë vendimin befasues për shkak të djalit

0
Napoli, Paris Saint-Germain dhe Hebei Fortune. Janë këto skuadrat e fundit që kanë pasur mundësinë të shijojnë aftësitë e Ezequiel Lavezzi para se argjentinasi të...

Pretendimi befasues i aktori të njohur

0
Emri i tij është lakuar gjerë e gjatë këto ditë pas skandalit që e bëri të diskutohej në mediat turke e jo vetëm. Aktori...

Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues

0
Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por vëmendje edhe më...

Pasi s’ka dasma, Labi merr një vendim befasues

0
Labinot Tahiri edhe një herë ka treguar zemërgjerësinë. Pas krizës ekonomike nga pandemia Covid-19 shumë biznese u goditën rëndë financiarisht, dhe për këtë këngëtari i...

Ramsey bën një transferim befasues

0
Aaron Ramsey u transferua te Juventus në verën e vitit të kaluar si një përforcim i madh, por i mund të largohet nga Torino...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS