18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befasuar

Etiketim: befasuar

Hani këto ushqime bashkë dhe ndiqni shtypjen e gjakut dhe kolesterinën:...

0
Pas një muaji bëni pasqyrën e gjakut dhe do të mbeteni të befasuar Limoni dhe hudhra, a i keni ngrënë ndonjëherë të dyja bashkë? Besojnë...

Chelsea i Frank Lampardit është një nga skuadrat që ka befasuar...

0
Chelsea i Frank Lampardit është një nga skuadrat që ka befasuar më shumë Europën këtë vit. Blutë e Londrës, në vitin e parë nën...

Sacchi i befasuar me Piolin dhe transformimin e Milanit

0
Legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi, ka thënë se trajneri aktual i Rossonerëve, Stefano Pioli, e ka befasuar dhe ka qenë protagonist në rikthimin e...

Rivaldo i mërzitur dhe i befasuar me tretmanin e Griezmannit te...

0
Legjenda e Barcelonës, braziliani Rivaldo është i hutuar nga problemet e Antoine Griezmann në klubin nga Camp Nou. Pavarësisht se është blerë për 120 milionë...

Rasti që ka befasuar shkencëtarët, kuajt e mistershëm që rrezikojnë të...

0
Sesi ndodhi që në mes të shkretëtirës së Namibisë të rritej dhe të shtohej në racë kuajsh të egër është ende një mister dhe...

A është e shëndetshme të hani drithëra për kafjall – shkencëtarët...

0
Duhet ta dini këtë nëse hani për kafjall drithëra Një pjatë qumësht me ‘cornflakes’ dikur është konsideruar kafjall i shëndetshëm, mirëpo tani shkencëtarët paralajmërojnë që...

Ylli i Juventusit: Ndihem mirë në Itali por Spanja më ka...

0
Sami Khedira e sheh të ardhmen në Spanjë. Mesfushori i Jvuentusitu është përgjigjur disa pyetjeve të fansave në një lidhje direkte në Instagram. “A do...

Tifozët kanë mbetur të befasuar me Tysonin

0
Mike Tyson ka bërë një transformim të madh të trupit të tij brenda vetëm dy vjetësh, derisa përgatitet për rikthimin sensacional në boks. 53-vjeçari është...

Meghan Markle zgjodhi mënyrën më të veçantë për ta befasuar Princ...

0
Dukesha e Sussex, 38 vjeç, ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta surprizuar Princ Harry-n për ditëlindjen e 35-të të tij, shtatorin e...

Haaland: Kam punuar shumë, nuk jam i befasuar që gjeta golin

0
Për Erling Haaland, goli i shënuar dje nuk ishte i papritur. Ylli norvegjez i Borussia Dortmund, Haaland, e ka rifilluar sezonin pikërisht aty ku e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS