17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Befasohet

Etiketim: befasohet

Rama befasohet teksa del nga Bashkia e Berlinit, gjermani i kërkon...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është befasuar sot nga një qytetar gjerman teksa po dilte nga godina e Bashkisë së Berlinit pas takimin e...
Granit Xhaka befasohet në shtëpi nga bashkëshortja pasi zhvilloi ndeshjen e 100-të me Zvicrën

Granit Xhaka befasohet në shtëpi nga bashkëshortja pasi zhvilloi ndeshjen e...

0
Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, të martën (29 mars) ka zhvilluar ndeshjen e 100-të me Zvicrën.Kjo madje ishte edhe më e veçantë pasi...
Shkurte Gashi befasohet në një koncert në Zvicër për ditëlindjen e 38-të

Shkurte Gashi befasohet në një koncert në Zvicër për ditëlindjen e...

0
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Shkurta Gashi, ka festuar ditën e djeshme (6 mars) ditëlindjen.Me rastin e përvjetorit të 38-të të lindjes, ajo...

Befasohet Erion Dasho: Ja çfarë pashë dje në urbanet në Durrës

0
Eksperti i njohur Erion Dasho shprehet se një nga masat më të domosdoshme në vendin tonë është ajo për të kthyer spitalet në mjedise...

Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e...

0
Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini ka ndarë në Facebook-un e saj surprizën e veçantë që ka marrë ditën e sotme. Shahini...

Goditet grupi i drogës, policia befasohet pas kontrollit poshtë krevatit të...

0
Një sasi e madhe parash janë sekuestruar nga  policia italiane gjatë ekzekutimit të 29 masave paraprake, në kuadër të operacionit të koduar “Paride”, të...

Befasohet Inter-i, kampioni i botës zgjedh Manchester United

0
Manchester United ka kaluar në pole position për mesfushorin e Bayern Munich, Correntin Tolisso, i cili ndiqet edhe nga Inter-i. Klubi anglez, sipas calciomercato.com, ka...

Higuain nuk do të befasohet nëse Martinez largohet

0
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real...

Barcelona befasohet nga klubi i madh evropian në garën për Pjanic

0
PSG ka kontaktuar me Miralem Pjanic për një transferim veror, pretendojnë raportet franceze, pasi Barcelona lufton për të rënë dakord për një marrëveshje shkëmbimi...

Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

0
Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, përveç që ka marrë urime të shumta nga miqtë, shokët dhe rrethi familjarë, është befasuar edhe nga gruaja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS