26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befasi

Etiketim: befasi

Prestigjiozja britanike ‘Metro’ e cilëson befasi eliminimin e Shqipërisë në gjysmëfinalen e Eurov…

Prestigjiozja britanike ‘Metro’ e cilëson befasi eliminimin e Shqipërisë në gjysmëfinalen...

0
Nata e parë gjysmëfinale e Eurovision 2022 përfundoi me një kthesë të papritur, pasi të preferuarit e fansave, Shqipëria, Letonia dhe Austria - ishin...

Nuk ndalet Dua Lipa, ka një befasi për fansat

0
Dua Lipa ka dhënë lajmin e mirë për fansat. Dua Lipa ka pak ditë që publikoi projektin e ri muzikor me titull “Hallucinate”, të shoqëruar...

Nuk planifikon të sjell muzikë të re, por Rihanna ka një...

0
Rihanna po vazhdon të pushtojë botën. 32-vjeçarja dhe sipërmarrësja e Fenty Beauty zbuloi të martën (14 korrik) se linja e saj e re për produkte për lëkurën, Fenty Skin , do...

Për ditëlindje, Baby G ka një befasi për fansat

0
Baby G sjell dhuratën më të bukur me rastin e ditëlindjes së saj. Baby G pas një pauze të gjatë, po rikthehet me një projekt...

‘Pamjet e dhimbshme’/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën (FOTO)

0
Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet...

Rashica me gruan e djalin kthehen në Kosovë, kjo befasi i...

0
Një befasi e këndshme iu bë Rashicës, që solli djalin për herë të parë në Kosovë. Milot Rashica bashkë me partneren e tij, Belkiz Kera...

Pas kthimit në Kosovë, kjo befasi e priti Erën në shtëpi...

0
Festa për ditëlindjen e Erës nuk ka përfunduar edhe pas kthimit në shtëpi. Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ditë më parë festoi ditëlindjen e 26-të,...

Aferdita Dreshaj feston dy vjetorin e martesës, bashkëshorti i bën befasi...

0
Aferdita Dreshja është një grua e lumtur me një martesë poashtu të lumtur. Të paktën kjo është ajo që modelja e njohur servon në rrjetet...

Man City nuk lë vend për befasi, kualifikohet në gjysmëfinale të...

0
Ashtu siç pritej, Manchester City ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës FA. ‘Qytetarët’ kanë mposhtur në udhëtim Newcastle me rezultat 0:2. Skuadra e Guardiola dominoi sfidën...

Pique: “Do të ishte befasi nëse Reali lëshon pikë, jemi inferior...

0
Pique i ka befasuar të gjithë, por ndoshta ka folur realitetin. Pas barazimit 0-0 me Sevillën, Barcelona ia ka dhënë mundësinë Realit që të rrëmbejë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS