14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Becker

Etiketim: Becker

Situatë shokuese për Boris Becker, i kalon ditët në burg mes...

0
Një burg makthi, i dhunshëm dhe i mbipopulluar, plot me minj, ku abuzimi me drogën dhe problemet e shëndetit mendor janë rend dite. Kështu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS