24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beçaj

Etiketim: Beçaj

Shkarkohet ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë Shpresa Becaj, nuk deklaroi pasurinë...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkakruar nga detyra ish-kryetaren e gjykatës së Lartë, gjyqtaren Shpresa Becaj, e cila nuk paroi që të bashkëpunonte...

Ish-gjyqtarja e lartë Shpresa Beçaj ngel në Vetting

0
Ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë Shpresa Beçaj nuk ka arritur të kalojë në raundin e parë të Vettingut në Komisionin e Posaçëm të Kualifikimit. Përballja...

Merret vendimi/ KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren Shpresa Beçaj

0
Gjyqtarja e Apelit, Shpresa Beçaj është shkarkuar nga detyra. Vendimi është marrë ditën e sotme nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Gjyqtarja e Apelit...

Para Vetting-ut ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë/ KPK: Shpresa Becaj s’ka...

0
Pas dy seancave të shtyra më 3 qershor dhe 17 qershor 2020 për të dalë para vetingut, gjyqtarja e Apelit Tiranë Shpresa Beçaj është paraqitur ditën e sotme...

Gjyqtarja e Apelit Shpresa Beçaj del para vetingut

0
Gjyqtarja e Apelit Tiranë Shpresa Beçaj është paraqitur ditën e sotme në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Më parë Shpresa Beçajt, iu shtynë dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS