26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beatles

Etiketim: Beatles

BTS si Beatles: mbi 1 milion albume të shitur në gjysmën...

0
Është “Map of the soul: 7” i grupit korean BTS albumi më i shitur në Shtetet e Bashkyara të Amerikës në gjysmën e parë...

Këngët e “The Beatles” me tematikë filozofike

0
Shumica e këngëve të Beatles, si pjesa më e madhe e pop këngëve, kanë tema dashurie. Por siç muzika e grupit zhvillohej, kështu dhe...

Gjendet dhe del sot në ankand autobusi i turit të ‘The...

0
Pothuajse 50 vjet më parë, Sir Paul McCartney dhe grupi i tij Wings vendosën të prezaontojnë para fansave një autobus të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS