27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bazoheshim

Etiketim: bazoheshim

Guardiola bën lojë fjalësh me Real Madridin: Nëse do të bazoheshim...

0
"Të jesh në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve është diçka shumë pozitive. Mjaft skuadra nuk janë në këtë raund dhe kjo është arsyeja pse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS