14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bazën

Etiketim: bazën

Bëni bazën për akullore nga katër përbërës

0
Për akullore e cila do t’ju shërbejë si bazë për variantet me pemë dhe çokollatë ju nevojiten vetëm katër përbërës Ata të cilët duan shije...

Prodhimi i armëve bërthamore, Irani nuk deklaron bazën e përpunimit të...

0
Agjensia Ndërkombëtare e Energjisë Atomike gjeti sasi të uraniumit në një vend të Iranit e cila nuk rezulton e deklaruar nga qeveria. Sipas BBC, vendi...

Tre ushtarë amerikanë humbin jetën në bazën stërvitore

0
Tre ushtarë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë humbur jetën gjatë një stërvitjeje në bazën e Xhorxhias, ndërsa tre të tjerë kanë mbetur...

Policia u kishte rrethuar ‘bazen’, arrestohen 4 peqinasit – Lajmi i...

0
Komisariati i Peqinit ka zhvilluar një operacion policor të koduar “Progër” dhe ka arrestuar katër persona nga 19 deri në 30...

Policia u kishte rrethuar ‘bazen’, arrestohen 4 peqinasit kur po vinin...

0
Komisariati i Peqinit ka zhvilluar një operacion policor të koduar “Progër” dhe ka arrestuar katër persona nga 19 deri në 30...

SHBA kusht Shqipërisë: Zgjedhjet e ardhshme, mbi bazën e Reformës Zgjedhore,...

0
Mathew Palmer, i dërguar i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor i tha Zërit të Amerikës se administrata amerikane mbetet e angazhuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS