21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Bayer

Etiketim: Bayer

Schalke barazon në shtëpi ndaj Bayer Leverkusenit

0
Bayer Leverkuseni arriti t’i merrte një pikë Schalkes 04 në “Veltins Arena” (1-1), e cila i mjaftoi për të hyrë në zonën Champions në...

Bayern – Bayer, finalja e DFB Pokal

0
Bayerni i Mynihut dhe Bayeri i Leverkusenit do të ndeshen në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Sonte u konfirmua edhe finalisti i dytë,...

Starton Milot Rashica, Werder Bremen vs Bayer Leverkusen

0
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe Bayer Leverkusen. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, e nis nga fillimi këtë ndeshje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS