14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Batroviq

Etiketim: Batroviq

Batroviq tregon një ngjarje të padëgjuar për veten e tij dhe...

0
Ish futbollisti Zoran Batroviq ishte një nga sulmuesit më të mirë në ish-Jugosllavi në vitet e 80-ta. Së pari në Buduçnost të Podgoricës,, pastaj te Prishtina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS