30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Batatinës

Etiketim: Batatinës

“Merre Ademin te shpija”, Shoqata reagon ndaj fyerjeve të Batatinës ndaj...

0
Shoqata e Gazetarëve Sportivë të Kosovës, reagon ndaj opinionit ofendues të trajnerit të Klubit Futbollistik Llapi, Tahir Batatina, drejtuar gazetarëve Emanuel Syla dhe Maki Bajramit,...

Ja pse Llapi i Batatinës luajti me ekipin e dytë ndaj...

0
Ballkani ka arritur fitore të lehtë si vendas ndaj Llapit me rezultatin 5:1 në kuadër të xhiros së 29-të në IPKO Superligë. Pas ndeshjes, trajneri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS