30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bastille

Etiketim: Bastille

Emmanuel Macron dhe e shoqja ndjekin mini-paradën e Ditës së Bastille,...

0
Emmanuel dhe Brigitte Macron ndoqën sot paradën e festimeve të kufizuara të festës kombëtare Dita e Bastille në Paris. Parada ushtarake një-orëshe u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS