14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Basteve

Etiketim: basteve

“Bixhozi nuk rezultoi me fat”, indoneziani mbetet me kurrizin plagë nga...

0
Një i burgosur në Indonezi pësoi plagë të frikshme pas dënimit me rrahje kamxhiku, për shkelje të ligjit Sharia, në rajonin konservator musliman Lhokseumawe...

Vidhnin ‘DigitAlb’/ Arrestohet ‘pirati’, në kërkim pronari i lokalit të basteve...

0
KORÇË- Një 21-vjeçar është vënë në prangat e policisë ndërsa një 44-vjeçar është shpallur në kërkim në kuadër të operacionit “Pirateria”, bazuar në informacionet...

Federata angleze me akuza për futbollistin Kieran Trippier, theu rregullat e...

0
Futbollisti i Atletico Madridit dhe përfaqësueses angleze, Kieran John Trippier po akuzohet nga federata angleze se ka thyer rregullat e bastoreve. Çështja ka të bëjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS