26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Basta

Etiketim: Basta

“I ka martesa këto”, Vesa Luma dhe Big Basta sot nuk...

0
Përveç dashurisë që merret e dhurohet çdo ditë, në çift sigurisht do të ndodhin edhe zënka pasi asgjë s’mund të shkojë vaj gjithmonë. Nëse shpesh...

Vesa Luma uron në mënyrë të veçantë ditëlindjen e Big Basta

0
Vesa Luma është një ndër artistet shqiptare që gjithmonë njofton për më të rejat nga jeta e saj. Sikurse edhe shumica e yjeve, edhe këngëtarja...

Big Basta bën për “ujë të ftohtë” Vesa Lumën: Njësoj si...

0
Çifti i njohur i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë afro pesë vite që janë të martuar. Teksa ka publikuar një fotografi të tyre,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS