30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkohemi

Etiketim: bashkohemi

“Të bashkohemi për fitore”/ Rudina Hajdari: PD të shndërrohet në shtëpinë...

0
Pjesëmarrëse në mbledhje e PD-së, ishte edhe Rudina Hajradi.Rudina Hajdari: Shqiptarët kanë jetuar ditë të mira nën drejtimin e PD që i kujtojnë me mall...

Vlora zgjedh nesër kryetarin e PD, Leskaj: Votoni që të bashkohemi

0
Dega e Partisë Demokratike në Vlorë do të zgjedhë nesër kryetarin e ri. Në garë janë katër kandidatë, Atird Hoxha, Edmond Banushaj, Fatjon Fejzaj...

Betohen 19 shtetasit më të rinj shqiptarë, Veliaj: “Të bashkohemi në...

0
19 shtetas të huaj u betuan përpara kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për besnikëri ndaj shtetit shqiptar dhe respektimin e Kushtetutës e...

Salianji: Që të bashkohemi duhet të heqim “vijat e kuqe”

0
Deputeti i PD, Ervin Salianji foli se çfarë po ndodh në PD pas dorëheqjes së Bashës, dhe thirrjet për negociata.Salianji tha se si fillim palët...

“Të bashkohemi për Listat e Hapura”/ Hajdari: Marrëveshja e 5 qershorit...

0
Prej orës 11:00 u mbajt mbledhja e Këshillit Politik në Pallatin e Kongreseve për ndryshimet kushtetuese të propozuara nga opozita në Kuvend dhe të...

Basha në Elbasan: Biznesi i vogël në krizë, të bashkohemi të...

0
I pranishëm në Elbasan, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vizitoi biznesin e vogël në këtë qytet. Sipas Bashës, biznesi në Elbasan është një krizë...

Budina nga Durrësi: Ngrini kokën, të bashkohemi që presidenti të shpërndajë...

0
Nga Durrësi, regjisori Edmond Budina i bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të ngrihen për të rrëzuar qeverinë, e cila shembi Teatrin Kombëtar. Sipas Budinës,...

Meta: T’u bashkohemi lëvizjeve qytetare që po ngrihen në të gjithë...

0
Presidenti Ilir Meta teksa ka kujtuar revoltat e Qafë Barit, thotë se “sot kur shohim ku ka rënë demokracia jonë, nderimi i vetëm që...

Politikanja maqedonase: Duhet te bashkohemi me Serbine – Lajmi i Fundit...

0
Zyrtarja e lartë e VMRO DPMNE-së, Ivanka Vasilevska në intervistë për një portal serb, ka thënë se nëse Maqedonia detyrohet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS