13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkimit

Etiketim: Bashkimit

A është platforma e bashkimit produkt i Ambasadës Amerikane? Enkelejd Alibeaj...

0
Kryetari i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj u pyet sot nga gazetaret për takimin që ka pasur disa dite me pare me ambasadoren amerikane...

Gjykata mbyll në burg italianin, përndiqte prej vitesh diplomaten e Bashkimit...

0
Një shtetas Italian është arrestuar nga komisariati nr. 1 në Tiranë, pasi rezulton se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një diplomate në ambasadën...

Nga ngritja e Këshillit të Bashkimit te formimi i këshillit të...

0
Deputetja e PD, Flutura Açka ka propozuar zgjidhje për krizën në PD duke sugjeruar formimin e Këshillit të të Urtëve si dhe ngritjen e...

Këlliçi pro bashkimit të së djathtës: Basha nuk ka asnjë mbështetje

0
Deputeti i Partisë Demokratike njëherësh anëtar i Komisionit të Rithemelimit Belind Këlliçi u është përgjigjur kërkesës së kolegëve të tij demokrat për bashkimin e...

Çfarë po ndodhë me qiftin Brad-Angelina, a po shkojnë drejtë bashkimit?

0
Lidhja e ngrirë e Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se ka filluar të shkrihet. Qifti përjetoj një ndarje tronditëse në vitin 2016 dhe një...

Si ia ndryshoi drejtimin pandemia kryesisë kroate të radhës së Bashkimit...

0
Një nga “viktimat” e pandemisë së koronavirusit në gjithë botën ishte programi ambicioz i Kroacisë për kryesinë gjashtëmujore të radhës së Bashkimit Evropian, që...

Gjermania merr kryesinë e Këshillit të Bashkimit Evropian

0
Gjermania sot zyrtarisht merr kryesinë e Këshillit të Bashkimit Evropian. Fokus kryesor i presidencës gjermane do të jetë rimëkëmbja ekonomike pas goditjes që mori...

Ja si duket tereni i stadiumit të Bashkimit

0
Terreni i stadiumit të KF Bashkimi nga Kumanova ka filluar të marrë pamje të bukur. Së fundmi është bërë edhe mbjellja e barit dhe tani...

Kur Mateus ishte në mesin e lojarëve të Bashkimit

0
Ish kapiteni i klubit të futbollit Bashkimi nga Kumanova, Skender Ismaili, ka kujtuar këtë fotografi interesante me legjendën e futbollit gjerman dhe botëror, Lotar...

Pasojat e Covid-19/ Basha takim me Shoqatën e Bashkimit të Prodhuesve...

0
Përfaqësues të Shoqatës së Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë ndanë sot me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shqetësimet e tyre për ecurinë e mëtejshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS