23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkimi

Etiketim: Bashkimi

Dokumenti i Sigurimit: Bajraktari tha se “bashkimi i Kosovës me Shqipërinë,...

0
Media publikon disa dokumente arkivore të nxjerra nga institucioni i Autoritetit për Informimin e Dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit, ku ndodhet dosja voluminoze (formulare,...

Platforma e Alibeajt/ Komisioni i Rithemelimit: Bashkimi i demokratëve vjen vetëm...

0
Flamur Noka reagoi në emër të Komisionit të Rithemelimit lidhur me platformën e prezantuar sot nga Enkelejd Alibeaj për bashkimin e demokratëve."Askush nuk do...

Salianji takime në Korçë: Duhet proces real bashkimi

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka qenë i pranishëm në Korçë, në vigjilje të strukturave të reja që pritet të zgjidhen në çdo...

Noka: Bashkimi është rruga, të hapur për çdo mendim ndryshe

0
Këtë të martë në studion e emisionit "FrontLine" të gazetares, Marsela Karapanço, ishte i ftuar deputeti i PD, Flamur Noka.Deputeti tha gjatë fjalës së tij se...

Bashkimi Europian miraton fond 112 milionë euro për bujqësinë shqiptare

0
Një lajm i mirë për bujqësinë shqiptare, dhe në përgjithësi për të gjithë rajonin.Komisioni Europian ka miratuar sot një fond që tejkalon 2 miliardë...

Gazment Bardhi: Bashkimi i demokratëve vjen vetëm nëse tërhiqen Basha dhe...

0
Nis protesta e qytetarëve në Durrës.Protestuesit kanë bllokuar njërin kah të lëvizjes në aksin rrugor Durrës-Ura e dajlanit, te stacioni i trenit.Policia po ndërhyn...

Thaçi: Bashkimi i shqiptarëve në Luginë dha rezultat

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke iu referuar rezultatit të zgjedhjeve në Serbi tha se bashkimi i shqiptarëve në Luginën e Preshevës e dha...

“Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë”, Cakaj thirrje shqiptarëve të Luginës për...

0
Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, një ditë para zgjedhjeve në Serbi ka inkurajuar shqiptarët e Luginës që të votojnë listën e Luginës...

Rama mesazh për zgjedhjet në Luginën e Preshevës: Bashkimi i votës...

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Tëitter ka reaguar në lidhje me zgjedhjet në Luginën e Preshevës. Rama ka uruar për...

Kos me boronica, ‘bashkimi që bën fuqinë’ për shëndetin

0
Një prej kombinimeve më të shijshme por edhe me një pasuri të jashtëzakonshme vlerash është ai i kosit me boronica. Ekspertët thonë se këto...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS