27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkiake

Etiketim: Bashkiake

Monitorimi i masave te urbanët, drejtori i policisë bashkiake: Në 10...

0
Funksionimi dhe zbatimi i rregullave anti-COVID në transportin urban në Tiranë do të monitorohet nga policia bashkiake. Por si do të bëhet kjo?...

Policia bashkiake përplaset me artistët, Budina: Do derdhet gjak për Teatrin,...

0
Këtë të mërkurë policia bashkiake ka shkuar pranë godinës së Teatrit Kombëtar për të njoftuar marrjen nën pronësi të truallit nën vendimin e qeverisë...

Tentoi të varë veten te Liqeni , Policia Bashkiake i shpëton...

0
Një episod dramatik është regjistruar sot te Liqeni Artificial. Një grua e moshuar rreth të 60-ave ka tentuar të vetëvaret në pemë. Fatmirësisht policët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS