26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëshortëve

Etiketim: bashkëshortëve

Kavajë/ Ushtruan dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre, në pranga 2...

0
Tiranë Ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre, arrestohen në flagrancë 2 shtetas. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e...

Sherr për pronën dhe dhunë ndaj bashkëshorteve, arrestohen tre persona në...

0
Dy persona janë arrestuar në Bulqizë, pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Gjithashtu, në pranga ka rënë dhe një...

Vlorë/ Rrjedh bombola e gazit, pësojnë djegie çifti i bashkëshortëve

0
Vlorë- Në fshatin Panaja, Vlorë, si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit, kanë pësuar djegie në banesën e tyre shtetasit L.S.,...

Vlorë/ Rrjedh bombola e gazit, pësojnë djegie çifti i bashkëshortëve

0
Vlorë- Në fshatin Panaja, Vlorë, si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit, kanë pësuar djegie në banesën e tyre shtetasit L.S.,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS