20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëshortët

Etiketim: bashkëshortët

8 shprehje që bashkëshortët nuk duhet t’ua thonë grave

0
Ardhja e një fëmije është një gëzim i madh, por ndryshimet që lindin, shpesh radikale mbeten të padiskutueshme. Lindja e një fëmije shënon gjithashtu...

Ja çfarë vetura vozisin bashkëshortet e vëllezërve Haradinaj

0
Anita dhe Lola janë dy motra të martuara për dy vëllezërit Haradinaj. Ato shumë herë paraqiten bashkë në rrjetet sociale si një familje e...

Gratë kokëforta janë bashkëshortet më të mira?

0
Nuk është e lehtë të duash një grua kokëfortë, sidomos sepse ajo mbron opinionet, parimet dhe bindjet e saj. Ndonjëherë mund të nevrikoset dhe...

Pse gratë divorcohen nga bashkëshortët e tyre?

0
Kur një grua vendos të martohet, ajo imagjinon se martesa zgjat përgjithmonë. Para se të ndërmarrë një hap të ngjashëm, zakonisht seksi femëror –...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS